Tel: +48 32 230 65 85     Kom: +48 535 438 630     email: kontakt@mjmpoliuretany.com

O nas

Firma MJM została założona w 1976r. przez Jerzego Miodyńskiego, mistrza Polski w rajdach samochodowych, a od 2008 r. jest własnością Marka Miodyńskiego. Produkujemy wyroby z poliuretanu integralnego, które mają szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe wymagania jakościowe i estetyczne.

Oferujemy kompleksowe wykonanie produktu według pomysłu klienta. Nasza oferta obejmuje przygotowanie szkicu oraz formy, które są niezbędne do rozpoczęcia produkcji.

Wśród naszych wyrobów znajdują się między innymi części samochodowe (kierownice, podłokietniki, uchwyty), elementy sprzętu do rehabilitacji i ćwiczeń oraz elementy zwiększające komfort i bezpieczeństwo zarówno w zakładach pracy jak i w domach.

Firma MJM oferuje wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów z poliuretanu integralnego, terminowość, nienaganną jakość produktów oraz atrakcyjną cenę.

lokalizacja

Oferta

Poliuretan integralny cechuje funkcjonalność oraz wytrzymałość. W naszej ofercie znajdują się między innymi: kierownice, podłokietniki, uchwyty, siedziska, oparcia, zagłówki, materace operacyjne, elementy do rehabilitacji, maty przemysłowe itp.

Nasze produkty są: odporne na ścieranie, uderzenia, temperaturę i spełniają wymagania bezpieczeństwa. Wyroby w zależności od przeznaczenia, posiadają inserty usztywniające wykonane z różnych materiałów. Ze względu na możliwość nadania produktowi określonej faktury, wyroby zyskują nieślizgającą się powierzchnię i są przyjemne w dotyku.

Klient w swoich wymaganiach określa kształt, rozmiar, barwę oraz poziom twardości, ognioodporności i rezystancji (właściwości antystatyczne).